| Sanziana00 a întrebat:

Am o problema. Am un fel de cosuri pe spate si nu stiu cum sa scap de ele. Mi-au ramas mai mult semne decat cosuri. Are cineva o idee cum sa le fac sa DISPARA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca cu tinctura de propolis, aplici tinctura pe fiecare cos in parte si-ti vor trece.
Este normal in perioada pubertatii-adolescentei.
Te pup!

4 răspunsuri:
| artagonlord a răspuns:

1)Megi la farmacie si spune-i sa-ti dea o crema ca sa spaci de cosurile de pe spate, rogi pe cineva acasa se te dea.
2)Te dai dimineata si seara (sau cand poti) cu spirt

| Spintecatorul27 a răspuns:

1)Megi la farmacie si spune-i sa-ti dea o crema ca sa scapi de cosurile de pe spate, rogi pe cineva acasa se te dea.
2)Te dai dimineata si seara (sau cand poti) cu spirt

| madapufi21 a răspuns:

Nu stiu din ce cauza ar fi putut sa apara, dar, nu-ti face griji, vor trece. Ca sa dispara, ungele de 2-3 ori pe zi cu ceva spirtos. Stai putin cu spatele gol, sa intre in piele. Dimineata si seara, dupa ce faci ce ti-am scris mai sus, date cu o crema. Trebuie sa fie grasa, ajuta mai bine. Bafta! Funda?

| fabian1012 a răspuns:

Mergi la doctorul de familie si iti va zice ce sa faci