| XenofX a întrebat:

Buna am o mica problema
din neatentie am pus rochia mamei albastra cu, camasa mea si a capatat pete albastre ce pot face sa le scot puppy dog eyes
Funda:X

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Incearca cu vanish white ca e foarte bunhappyDaca nu cu clor. Sper sa mearga.
Numai bine.

3 răspunsuri:
| XenofX explică:

Pff e ie e alba am dat o groaza de bani pe ea cm sa fac una ca asta rolling eyes

| beautifulkiss a răspuns (pentru XenofX):

Incearca cu vanish white ca e foarte bunhappyDaca nu cu clor. Sper sa mearga.
Numai bine.

| creata13 a răspuns:

Incearca clorul sau un balsam doar pentru hainele albe. Sper ca te va ajuta.Pup:*

| CalulTrojan a răspuns:

Poti sa iti vopsesti camasa. Funda.