| MobscenexD a întrebat:

Aseara din neatentie am varsat whisky pe rochia rosie. Au ramas cateva pete. As putea sa le scot cu vanish sau ce ar trebui sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Ce material e rochia? Whisky nu prea pateaza. E posibil ca o simpla spalare sa rezolve problema.

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Pana le scoti o sa stai fara rochie?
daca da... putem sa vedem poze

DAAAAAAAAAAAAAAAAA, SUNT PERVERS CAT CUPRINDE, SHOOT ME! big grinDDDDD

| ziftode a răspuns (pentru ziftode):

Mai ales ca poza ta de profil e Taylor Momsen, care... aaaa
asta nu e o poveste pentru public, MAI ALES MINORI tongue
in orice caz ma innebunesc dupa melodia "Make me wanna die"
winking

| Henrypericolpublic a răspuns:

Vanish aplicat pe pata, lăsat la înmuiat, frecat cu săpun locul acela pata și la mașina de spălat la un program lung.

| asuari a răspuns:

Încearcă Vanish sau Nufăr.

| Maris_Alexia_2000 a răspuns:

Ai putea încerca cu persil sau dero