| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy

am o mica problemaworried

am avut cateva cosuri si dupa ce au disparut mi-au ramas semnestraight face

ce imi recomandati ca sa scap de aceste semne (creme, masti naturale, etc)

fundita:*

3 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa incerci Elicina (crema cu extract de melc).Se foloseste pentru semne,discoloratii, ridurietc si, spre deosebire de alte produse este foarte eficienta.Rezultatele apar dupa 2 zile. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Inessix a răspuns:

Masca cu ou si trec sigur. Iti faci mai multe zile, nu doar una. Ar fi ideal o zi da, una nu. Bati un ou si si adaugi o ligurita de miere. si il intinzi pe fata. Stai asa cam 20 min. apoi te speli cu apa calda. happy aa, si crema hidratanta, dar sa nu fie grasa. ceva usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nevoie sa folosesti ceva anume, vor trece de la sine complet in cateva luni(maximum 5). Daca iti doresti neaparat sa folosesti ceva pentru a grabi putin trecerea lor, poti face zilnic masaj local cu crema de galbenele.