| LoVeLy_3874 a întrebat:

am o nunta pe 28 sept. si nu stiu cu ce sa ma imbrac. am 2 rochite, una galben deschis pe care am avut-o si la banchet si inca una albastra pe care mi-am cumparat-o astazi. faza e ca nu stiu daca pot sa merg pe zi cu cea galbena?! asta e : https://www.facebook.com/....../photo.php Si as putea pune un sacou negru peste?
Cea albastra este cu bretele subtiri, sus este dantela iar jos din voalul acela gen " tu-tu ".
Acum nu stiu daca sa ma imbrac pe zi cu cea galbena sau sa ma imbrac cu o alta rochita? voi ce spuneti? puteti sa-mi lasati si niste idei de pantofi cu toc si plicuri [ posete ] pentru ambele rochite :3?
Multuuuu :3 :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu merge link-ul.
Vezi si tu cu care iti merge mai bine, iti sta mai frumos.
Dupa imaginatia mea, eu as spune cu cea albastra iti sta mai bine.
Pantofii sa se asorteze cu culoarea rochitei, plicul tot asa.
Cu placere!
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Mie imi place mai mult cea albastra

| ioanaAn a răspuns:

Mai bine ai opta pentru cea albastra!

| qpBluuee a răspuns:

Mie mise pare ca ti-ar sta mai bine cu cea albastra si ar merge cu niste pantofi negrii cu toc si talpa groasa cred ca stii la ce ma refer sau cei pe care ii ai in poza.Eu zic sa iti iei un plic albastru dar nu aceeasi nuanta ca a rochitei poate mai inchis sa iasa in evidenta. Fundaa puppy dog eyes?

| LoVeLy_3874 explică (pentru qpBluuee):

Pentru zi? eu zic ca cea albastra merge mai mult pe seara ca e putin mai infoiata decat cea galbena.