| Gabistein a întrebat:

In cateva zile am un majorat si nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac.Am o camasa maro in carouri inchisa la culoare si as vrea sa stiu daca nu o pot asorta cu o pereche de blugi ceva...si o pereche de tenisi de culoare kaki.

Răspuns Câştigător
| SOPHIEDUNE a răspuns:

Ar arata bine cu niste panaloni de culoare inchisa, ce zici de negru? Poti sa accesorizezi camasa cu un papion negru care il poti face si singur sau niste bretele happy

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pacat ca nu ai o poza... Din moment ce camasa e inchisa, pantalonii, blugii in cazul tau, ar trebui sa fie deschisi la culoare, chiar albi, si apoi sa iti asortezi culorile prin accesorii.
Daca nu, poarta si blugi de culoare mai inchisa, dar trebuie sa ai accesorii mai deschise la culoare care trag spre culoarea kaki.

| jamal000 a răspuns:

Depinde de nuanta de maro, daca e inchisa pantalonul e bine sa fie deschis, daca e deschisa un patalon inchis va fi in regula. Si cum sunt la moda papioanele unul nu ar strica! petrecere frumoasa!

| Gabistein explică:

Camasa seamana cu aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres de aceea cred ca voi merge pe o culoare mai inchisa, papionul am sa vad cum imi sta dar nu stiu ce papuci sa aleg...chiar nu imi plac pantofii de asta as alege niste tenisi ceva...