| DoarEU_1902 a întrebat:

Am o placa de intins parul de la Remington (ceramica).
http://www.krasa.cz/photos/re003.jpg
Imi indrept parul doar in cursul saptamanii, in weekend nu, si nici nu tin placa prea mult in el. O dau la cea mai mica temperatura.

Arde parul (foarte tare)?
Este buna? Mai are cineva aceasta placa? Cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Eu am placa de la Remington cu ceramica

eu imi intind parul aproape zilnic

deci placa cu ceramica arde mai putin parul spre deosebire de altele tot placa e

oricum cum procedezi tu e ok

si inca ceva

cumparati ulei de ricin de la farmacie si aplicatil seara pe cap, dimineata te speli

e foarte bun pentru regenerarea parului si creste si mai repede

succes:*

| DoarEU_1902 explică:

Sincera sa fiu, refuz sa folosesc fixativ, spuma, gel sau alte produse asemanatoare. Spray`uri dinacelea cu care iti dai pe par inainte sa il indrepti, nu folosesc. Dupa mine nu fac decat sa iti faca parul uleios si gras. Si asa ma spal pe cap din 2 in 2 zile...sad

| teaaa a răspuns:

Toate placile iti ard parulwinkingDar poti folosi un produs pentru rezistenta parului de la farmaciile Sensiblu si o spuma intaritoare pentru a-ti rezista coafura pana ce se umezeste

| DoarEa_7369 a răspuns:

Este bunicicahee hee
nu arde foarte rau, mai ales daca e la temp. mica.
Si e bine ca e din ceramica :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste un produs pentru protectia parului si ayunci poti sa o folosesti cat de des vrei. Exemplu Plastina Oil.