| Ddyyaa94 a întrebat:

Am o prietena care a zis ca a comandat de la oriflame parca un baton pentru tratarea cosurilor, care era pe o jumate culoarea pielii si pe cealalta jumate culoarea albsatra. Cum se numeste? E bun?

4 răspunsuri:
| deea_7254 a răspuns:

Verde nu albastru, l-am avut eu si am folosit doar partea care are culoarea pielii(adica fondul de ten), nu mi s-a parut cine stie ce, dar asta depinde de pielea fiecaruia!
Sper ca te-am ajutat!
bye!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va recomand produsele oriflame, pentru comenzi( Bucuresti) sau pentru inscrieri ca reprezentanti( in toata tara) add oriflame_pentru_tine@yahoo.com [ inscriere gratuita + un card cu care poti achizitiona multe produse la pret redus]

| Bianca_2501 a răspuns:

Daca vrei ceva bun pentru cosuri...eu iti recomand, tot de la oriflame, este un gel de curatare Pure Skin, nu costa mult si este foarte bun. Pentru mine a functionat! Si batonul acesta da il am si eu.este bun mie imi place.ma dau cu el zilnic, si acopera roseata cosurilor. Mie mi se pare bun, depinde de fiecare.

Succes!

| oriflamista a răspuns:

E vorba de batonul corector cu ulei de arbore de ceai tea tree; din campania 1-2011, adica de pe 27 decembrie 2010, il vei putea achizitiona cu 10 lei, si se va numi pure nature baton corector tea tree oil; poti sa il iei chiar si mai ieftin de 10 lei, cu o reducere intre 23-40%, in functie de valoarea comenzii; ca sa te isncrii, ma poti contacta la tel 0752396257, Ymess lavinia703807; daca vrei sa iti faci o parere despre mine, inainte de a ma contacta, inta pe blogul meu www.oriflamista.blogspot.com; sint convinsa ca vei gasi acolo multe informatii interesante