| LoveLebadaa a întrebat:

Hey! kiss Cum se numeste acel baton dublu de la oriflame si cat costa? Si cel mai important, e bun? Il mai gasesc acum? Funda. happy

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Il gasesti in brosura si trebuie sa il comanzi printr-un reprezentant oriflame,nu e miraculos batonul,acopera doar in combinatie cu un fond de ten(adica arata ca naiba daca te dai cu el si nu te dai pe fata cu fond de ten),partea verde e ok,dar nu usuca miraculos cosurile, parerea mea ca nu e cine stie ce, eu am unul creca de mai bine de un an si mai am jumate din el, eu nu il voi mai recumpara, acum 10 lei merita, dar..nu stiu ce sa zic, chiar nu e super bun.

| oAaaNaa a răspuns:

Cauta in brosura online.

| ChemoshRDB a răspuns:

Batonul e 10 lei. Am si eu si da, e foarte bun.
Nu am idee daca mai este in brosura pentru ca nu sunt reprezentant Oriflame, dar totusi daca este chiar iti recomand sa-ti cumperi.