| sweet_girl_carmen a întrebat:

am o prietena care si-a cumparat crema anticelulitica cu 9 plante celusal 1 virginia de la favisan. as vrea sa mi-o iau si eu dar nu stiu cat de eficienta e? a folosit-o cineva? a dat rezultate?

2 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Stiu 100% ca crema de la avon sau nivea ( nu mai stiu sigur) Goodbye Cellulite e cea mai buna deoarece a fost testata special pe 100 de femei si la toate au avut rezultat. acum depinde incearc-o pe asta si daca nu merge iti poti lua dinaceasta.
O seara buna!

| zacrazy a răspuns:

Pai intreab-o pe prietena ta laughing
Asteapta sa vezi daca are rezultate, daca si-a cumparat-o recent.