| NarcisaNarcisa a întrebat:

Buna am o problema acum un an m-am tuns scurt nu puteam sa il prind iar acum nu il am prea lung pana la umeri si in varful capului imi sta ondulat si nu imi place eu vreau parul drept dar fara placa ca imi strica parul si ce tunsoare as putea sa imi fac. Funda

3 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/......-cret.html margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup

| supersecreta a răspuns:

Cand te speli pe cap da-ti in varful capului cu balsam, dar doar acolo

| 0000000000000000000000 a răspuns:

Buna,ai putea sa te duci la coafor si sa-i spui ca vrei parul intins permanent, costa pana in 100 lei...succes!