| AddaSunnii a întrebat:

Am o problemă: am părul cam până la jumătatea spatelui de lung, dar l-am filat toamna trecută și e subtire spre vârfuri..stă foarte aiurea că ăla filat e cam până la umeri, și eu îl am creț, dar mereu trebuie să-l aranjez în toate felurile, că stă super nasol. Vreau să crească repede și lung..folosesc ulei de ricin de câte ori mă spăl pe cap.mă dau pe păr (încercând cât mai mult și la rădăcină) cu el și stau așa o oră-două, depinde cum am vreme, apoi mă spăl pe cap cu un șampon cu urzică (părul meu are tendință de îngrășare). Vreo idee simplă, cum mi-aș putea crește repede părul? Need help puppy dog eyes. Mulțumesc, Fundăă! :*

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Heyy buna, am avut o experienta asemanatoare, nu prea ai ce sa faci decat sa lasi timpul sa treaca si o data cu timpul sa-ti creasca parul. Este foarte importanta alimentatia sanatoasa! Fructe, legume :*

Te pupp sper ca te-am ajutat putsintel, nu fii trista, suntem tinere creste repede, trece:* te pupp
Paaa >big grin

| AddaSunnii explică (pentru MLSS):

Mersi-mersi, păi altceva nu prea știu ce să fac. sper doar să crească cât mai repedehee hee

3 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Si eu am asteptat un an sa creasca si in sfarsit a crescuuut >big grinbig grin

| AddaSunnii explică (pentru MLSS):

Eu am mult de așteptaaat sad Dar rezultatul va fi ok. într-un an ți-a crescut? Eu în curand fac un an și n-a prea crescut..folosești ceva produse?