| cotincotin a întrebat:

.am o problema cu acneea, am fost la dermatolog si mi-au dat o multime de creme si mi-a trecut, insa acum mi-a reaparut. ce ar trebui sa fac?crying

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Incearca sucul extras din lamaie cu zahar pe un disc demachiant, dupa aplicare lasa sa se usuce ( o sa te usture putin ) acel suc usuca cosurile ..deci s-ar putea sa iti treaca mie asa mi-au trecut :* succes

| Ramina a răspuns:

Eu iti recomand sa te speli cu sapun cu sulf dimineata si seara, e foarte bun. Il gasesti la farmacie si nu e scump. Mai poti incerca si alte masti naturale http://www.romedic.ro/masti-antiacneice-pentru-cosuri-0P14208

| Fantomica a răspuns:

Eu zic sa mergi din nou la derma. Cel mai probabil ti s-a obisnuit deja fata cu tratamentul si ar trebui schimbat. Si eu am patit la fel;)

http://fantomica.blogspot.com/

| pustoaica18 a răspuns:

Cumpara-ți argila si fa o masca! e foarte foarte buna.

| FasterMaster a răspuns:

Foleseste un remediu natural!
Aloe Vera e perfecta, nu doare, nu simti nimic.
Mie mi-a trecut.