| alina是最热 a întrebat:

am o problema cu acneea pe unul din obraji, nu este foarte mare, abia se vede dar totusi as vrea sa dispara, stiti vreo reteta pentru o masca facuta in casa? Merci anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca urmatoarea masca:
1 albus de ou, 1 lingurita de miere, un sfert de lingurita de otet de mere (sau lamaie). Le amesteci bine, apoi aplici continutul pe fata. Lasi sa actioneze 20 de minute (chiar daca se intareste mai repede).Pe mine m-a ajutathappy.

| UzZy94 a răspuns:

Buna incearca Zineryt de la farmacie este in jur de 30de lei dar este foarte bun.eu intr-o luna nu am mai avut absolut nimic pe fata.