| Deiutza99 a întrebat:

.am o problema.Eu si prietena mea vrem sa facem o pag de fete pe Facebook si nu stim ce nume s-ar potrivi...am vrea sa includem lucruri despre moda, tinute..etc.

Răspuns Câştigător
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Super gril
bravo gril
gril xx
grils and fashion
funda

| Deiutza99 explică (pentru AnOnIm20202020):

Ai putea sa ne mai ajuti cu un nume pentru un album ce contine poze cu noi(cele care am creat pagina)?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce ziceti de : Girls power, All about girls.

| 12AA a răspuns:

In pas cu modalaughing

| Commandoo a răspuns:

Lumea fetelor in pas cu moda! mi se pare foarte misto Sper ca vam ajutat

| HighParadox a răspuns:

Fashion G-lovers, Fashion=LOVE

| AleeSsandraa a răspuns:

Young,fashion & free

| Deiutza99 explică:

Ai putea sa ne mai ajuti cu un nume pentru un album ce contine poze cu noi(cele care am creat pagina)?