| MaraMărr a întrebat:

Am o problema grava sad. Mama mea nu e de acord cu skate shoes'ii care ii vreau. I'am aratat niste tenesi care iar nu i'au placut. Ea mi-a aratat niste adidasi de pe vremea lu' bunica care nu imi plac si ma obliga sa mii cumpar. Ce sa fac? crying funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicai ca nu are rost sa investeasca intr'un produs pe care tu oricum nu il vei folosii, cerei sa te lase sa iti alegi singura vestimentatia pe motiv ca asta te va face sa ai incredere in tine, daca porti hainele/incaltamintea care iti place si te simti comod.

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Tocmai vroiam sa ies cand vad ''am o problema grava'' m-am speriat nu stiam ce e asa de grav...

| fuckThisLife a răspuns:

Spune-i ca da banii degeabea ca tu oricum nu ai sa-i portihappy

| armandradu a răspuns:

Poti so rogi frumos sa te lase sati cumperi akate shoesii si sa o ajuti la treburi prin casa sau sa o ajuti iar la capat roag-o sa ti cumpere

| andreea_7204 a răspuns:

Epliai a nu iti plac aei adidasi si a au sunt alte tendite spune-i despre skate shoesii si e aantaje au bafta!