| Kyky102 a întrebat:

Heeei.
Plec la mare intr-o luna, si am semne de la acnee pe fata. Folosesc zineryt. Aveti cumva idee daca imi vor trece semnele de la acnee intr-o perioada atat de scurta?. Funda. [ P.s. : scuzati categoria. ]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeama de lamaie, lasi pe fata. incearca sa folosesti cat mai des pe zi ca rezultatul sa fie cat mai rapid. succes.

| hhhapciuuu a răspuns:

Date cu fond de ten, daca te lasa parintii. sau spalate cu zeama de lamaie odata pe zi si iti trec in vreo trei saptamani; )

| Kyky102 explică (pentru hhhapciuuu):

Fondul de ten mai rau imi face. happy

| anacolda a răspuns:

Aplicatii cu Thuja si aloe vera si renunta la ciocolata si carnea de porc.
http://vindecarenaturista.blogspot.com