| Julia125 a întrebat:

Am o problema mai ciudata. eu joi merg la un bal si mi-am cumparat o camasa albastra. si nu vreau sa se vada daca transpir. (si degeaba ma dau cu deodorant)voi in locul meu ce ati face?( parintii mei nu sunt de acord sa imi cumpere altceva. ) sau ce trcuri stiti ca sa nu transpir?

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Trucuri:
bea multa apa cu 2 ore inainte si fa pipi ca sa te eliberezi de toxine
bea foarte putina apa cu bicarbonat (o lingura apa+ un praf de bicarbonat de sodiu) cu 15-30 mi inainte
foloseste deodorant roll-on pe care sa il lasi ft. bine sa se usuce apoi dai cu putin bicarbonat happy
mie imi functioneaza
p.s; ai grija cu cantitatea deodorantului rol on pentru ca lasa urme daca nu e uscat/e prea mult
so sper sa te ajuta, tine minte: keep calm. daca esti incordata vei transpira foarte tare
XOXO

2 răspunsuri:
| Everlasting a răspuns:

Îmbracă o vesta subțire de culoare neagra sau bej

| Bealive a răspuns:

Buna.Ai putea sa stai mai deoparte,sa nu dansezi prea mult, sa stai langa aerul conditionat, sa bei lichide, sa tii bratele in jos, sa iti prinzi parul. Distractie la bal.