| Brilianta a întrebat:

Fetelor am o problema! Acum ca vine caldura nu mai stiu ce sa fac, transpir foarte mult sadnu mai stiu ce deodorant sa folosesc le-am incercat pe toate dar in zadarcrying voi ce folositi? eu am incercat si dove si nivea despre care se spune ca sunt mai bune dar degeaba tot transpircrying(

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu folosesc Nivea si este foarte eficient. Daca transpiratia incepe sa fie o problema, vorbeste cu un dermatolog.

| Bii26 a răspuns:

Eu folosesc Lady Speed Stick si functioneaza.INCEARCA!

| Adya20 a răspuns:

Eu folosesc Secret. fara el sunt moarta, nu se gaseste peste tot dar este singurul care ma face sa ma simt bine, nu transpir deloc datorita lui si nici nu miros urat, vara cand este foarte cald transpir foarte foarte putin insa nu miros deloc!happy Sunt multumita de Secret si ti-l recomand si tie de ce nu? Daca se intampla sa nu gasesti secret incearca de la Avon deodorantele cu bilute, vei obtine acelasi rezultat

| PurpleAngel a răspuns:

Foloseste produse de la AVON... sunt chiar bune si nu am probleme gen transpiratiebig grin.

| alexandraaaaa a răspuns:

Incearca sa faci un dus in fiecare dimineata(nu o spun cu rautate)si sa te dai apoi cu deodorantwinking

| Brilianta explică:

Alexandraaaaa fac dus de 2 ori pe zi dar cum ies putin la soare si stau mai mult de 2-3 ore incep sa transpir...acum nu este asa cald vara fac dus de cate ori simt nevoia dar de transpiratie nu scapsad acum o sa ascult cateva sfaturi de la voi sper sa reusesc...ms :*