| AnGeL a întrebat:

Am o problema pai sa incep: pana la varsta de 3 ani am fost mai grasuta iar dupa aceasta vasrta am inceput sa slabesc
cu timpul m-am inaltat acum am 1, 67 si am 41 de kg
unii spun ca e bine asa cum sunt iar altii spun ca ar trebui sa mai iau in greutate
am incercat tot felul de pastile, vitamine dar nici un rezultat
mi-am facut de mai multe ori analize si sunt perfect sanatoasa
nu stiu ce as mai putea face sa imi creasca pofta de mancare
va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi

Răspuns Câştigător
| Beastboy a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi putin ai putea sa mananci mai multe dulciuri.dar ai mare grija sa te opresti cand trebuiewinking mult noroc

3 răspunsuri:
| Lollo29 a răspuns:

Si eu am 1, 60 si 50 de kg deci esti bine

| pinguuu a răspuns:

Hei uite te sfatuiesc sa nu iei nici un fel de pastile sau vitamine TRUST ME! pana la 7 ani am fost un batz iar d ela 7 ani de cand doctora mea nutritionista mi-a dat sa iau vitamine cresc in greutate si nu mai pot da jos sau greu pot da jos desi fac mult efort.(desi nu am luat decat 5 luni acele vitamine ) NIMIC... mai bine ramai asa cum esti ca esti frumoasa nu lua nimic!

| sirim a răspuns:

Stai linistita eu am 160 de centi si 38-39 de kile am fost in aceeasi si sunt in aceeasi situatie ca tine big grin nu-i nimic daca esti mai slabuta poate asa iti e firea. Sau gena familiei. big grin