| Loly_9853 a întrebat:

Am o problema urgenta! Vineri facem poze pentru album si am o iritatie pe fata ( o pata rosie destul de mare) as vrea sa stiu daca exista vreo solutie pentru. ten ca sa dispara acea pata (in afara de fond de ten). Multumesc anticipat si astept cat mai multe solutii!

2 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Da`te cu lamaie. tai o felie de lamaie si dai pe iritatiehappy

| username_5501 a răspuns:

Nu iti face griji cei care vor face albumu vor acoperi iritatia de obicei asa se face.