| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toata lumea happy. Am si eu 2 poze care nu se vad deloc clar. si as vrea o solutie pentru a le putea face sa se vada clar. Nu stiu poate o sugestie m-ar ajuta destul de mult. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Eu ma pricep destul de bine la calculatoare, si nu am auzit niciodata sa existe asa ceva, daca chiar ar exista, sunt cateva programe. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu crezi ce vezi prin filme, ca apasa aia 3 taste si vad si ce sex are musca din fundal.

exista niste posibilitati, anumite filtre aplicate in photoshop sau pentru rezultate mai bune, daca stii programare te ducumentezi despre filtrele digitale si analogice si incerci sa le aplici in matlab.

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru suntserios):

Nu nu la asta m-am referit eu. Doar am primit niste poze si nu stiu cum sunt facute cred ca sunt pozate cu telu' de pe un tel mai vechii. doar le-am primit si acea persoana m-a rugat sa o ajut daca pot. Mltumesc de raspuns.

| mPasha a răspuns:

O poti face in photoshop cum arata in aceasta lectie http://www.photoshop-master.ru/lessons.php?rub=3&id=305 sper ca te referi la asta si te va ajuta, succes;)