| AnemonaP a întrebat:

Am o rochie foarte frumoasa cu un model pe ea,am purtat-o doar odata,nu am spalat-o deloc si tinand-o in dulap,dupa o vreme am observat ca i s-a cam luat modelul in partea de sus,as vrea sa i se duca tot modelul, sa ramana toata neagra. Pe eticheta scrie ca este din 95% poliamida. Cu ce as putea sa ii iau modelul? Funda+vot

5 răspunsuri:
| DaianaDC a răspuns:

Depinde ce model are pe ea, daca e plastifiat nu cred ca il poti lua cu ceva. Poate merge sa aplici dantela pe ea si asa o poti purta si la alte evenimente. happy

| AnemonaP explică (pentru DaianaDC):

Nu este plastifiat

| DaianaDC a răspuns (pentru AnemonaP):

Modelul este tot din material?

| AnemonaP explică (pentru DaianaDC):

Este ca un sclipici, o parte s-a luat.

| DaianaDC a răspuns (pentru AnemonaP):

Atunci cauta un material cu paiete micute si cauta o croitoreasa sa ti-l coase. happy