| Tamas_Nicol_1997 a întrebat:

Am o rugaminte la voi.
Am nevoie de niste poze, idei pentru o rochie.
Rochie eleganta de seara mulata, dupa corp, realizata din tulle si dantela... ceva model de rochie...-nu stiu cum sa zic-..sexi, atragatoare.
Va rog sa ma ajutați cu poze sau site-uri de pe care pot sa ma inspir.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Cred ca ar fi corect si dragut sa-ti cauti singura rochia, avand in vedere ca tu o porti, si tie ar trebui sa-ti placa.
Cateva modele : https://ro.pinterest.com/......arch/pins/ cautarea iti ramane tie happy