| Malinutza_4278 a întrebat:

Mi-am luat o rochie neagra din dantela si e foarte scurta. Nu stiu cum sa o port. Puteti sa-mi dati cateva idei. Rochia este de seara. Please, help!

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Eu zic asa:
Incaltamintetongueantofi platforma,sandale cu toc inalt,sau niste botine cu siret(eu le ador,si se poarta).S-ar potrivi mai bine cu rochiar,daca incaltamintea ar fi in culori tari,gen:turcoaz,roz,mov,albastru sau ce-ti place tie sau chiar alb.
Ar fi ideala o poseta plic(dar nu neagra,daca se poate in culoarea incaltamintei) sau o gentuta discreta,din aceea pe o parte(ar fi frumos daca ar avea curelusa din lant)
Ca accesorii depinde de tine. Daca iti plac accesoriile masive,poti opta pentru un colier din acela mare lung,sti tu sa acopere aproape tot gatul,si un inel tot asa masiv,insa ar fi perfect sa exclusi bratararile si cerceii, sau sa iei niste cercei lungi, cu mai multe bratari subtiri.Sau mai simplu poti alege niste cercei finuti,dn aceea bilute(sunt disponibili in mai multe culori,sau aur/argint) cu un set dragut si discret(lantisor plus bratara plus inel)
Fa-ti o coafura lejera, nu foarte sofistica, sau pur si simplu lasa-ti üarul liber.
Sper ca te-am ajutat.Am incercat sa iti dau o idee sa iesi din 'anonimat'. Acelasi sfat le-am dat si altor fete si a iesit ceva frumos.Chiar au atras multe priviri.
Te pup

7 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Si in caz ca ti-e frig sau vrei un plus de stil:incearca o jacheta scurta cu capse, o gecuta de piele mai 'spectaculoasa' sau o gecuta de blugi pana in talie.Ar merge si o blanita subtire:*

| AdeeLinee a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselihappy m-am grabit:*

| Lynna a răspuns:

O poti purta cu o poseta stil plic aurie, sandale cu toc tot aurii, un colier si niste cercei din aur sau macar suflati in aur.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ne poti arata? o imagine daca ai
cu colanti negri,ciorapi prin care sa nu ti se vada picioarele, ghete foarte inalte, sandale de vara (la mare nu conteaza cat de scurte sunt hainele)

| DeeaDLove12 a răspuns:

Pai poart-o cu o cutie si un lantisor [ma rog eu asa am vazut la celebritati]

| Roxana_7837 a răspuns:

Daca este asa :http://t0.gstatic.com/......tp?/images
iti sugerez niste cizmulite asa dar roz:
http://t0.gstatic.com/......tp?/images
o jachetuta asa numai ca putin mai scurta si tot pe roz:
http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_9445.jpg
si accesorii roz si gata.
Uite niste imagini poate te mai ajuta sa te inspiri
http://t0.gstatic.com/......tp?/images
http://t1.gstatic.com/......tp?/images
Funda? Pupici

| Malinutza_4278 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.