| Mebutterfly a întrebat:

am observat ca de cateva zile, in partea superioara a obrazului meu. pielea e mai dura. pe o portiune mai mica. nu stiti de ce? si cum as putea face sa devina din nou fina?

Răspuns Câştigător
| 9 PM a răspuns:

Buna! La fel mi s-a intamplat si mie vara trecuta, iar o prietena de-a mamei, doctor dermatolog, mi-a spus ca e probabil din cauza expunerii la soare. Eu am folosit crema hidratanta pe baza de aloe vera (o poti gasi la plafar) iar dupa cateva zile mi-am recapatat finetea pielii big grin. si nici nu este foarte scumpa. Iar daca nu ai crema poti incerca direct cu sucul de la planta. Este benefic in afectiunile pielii. Succes! :*

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Nu stiu de ce, dar stiu ce ai putea folosi.
- crema speciala
-lotiune
-vitamina A

succes

| Anna_3775 a răspuns:

Pai... Te poti duce la un dermatolog...