| pitbull60 a întrebat:

Nu stiu ce am, dar mi se ia pielea de pe nas(cel mai adesea). ca si cum s-ar lua dupa bronzare si pe deasupra ma ustura de mor si deasemeni mi-e rosu tot timpul, la fel si pe obraz doar ca in partea aia de sub ochi, nu pielea aia chiar de sub ochi.ci pielea de pe obraz, partea superioara a obrazului daca ma pot exprima asa. e foarte ciudat. oare ce pot avea?

Răspuns Câştigător
| guardyan79 a răspuns:

Cred ca stiu despre ce este vorba.Ai cumva vreun animal de casa ori te-ai jucat cu vreun animal ca anunite animale au un virus care se transmite onului este ceva de genul la herpes dar nu e un herpes normal seanana cu un loc unde te-ai fript ori oparit sa stii ca este o crema la farmacie costa putin dar mai sigur mergi la dermatolog si spune-i ca nu vrei sa faci injectii si ai prefera alifia este mult mai buna, trece cam in 2 saptamani dar iti vor ramane pete usor vizibile

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si nu stiu ce sa ma fac cum se numeste crema aia

| Dennycool99 a răspuns:

Nu stiu. E mai bine sa consulti un medic specialist poate ai vreo boala.

| Deiiia_9351 a răspuns:

Ai fost la plaja? poate te decojestihee hee
sau ai stat intr-o apa mizerabila si nu ti-ai dat seama.
poate ai o boala de piele astea numai in intretineri sexuale.
depinde.
medicul le stieebig grin