| BeyonceFan a întrebat:

Am parul brunet, pana la umeri si nu e cret, e drept. Incepe scoala si nu stiu cum sa mi-l fac la deschidere. Ce coafuri imi recomandati? Cum sa le fac? Cel mai bun raspuns are funda garantat!
P. s.: Ma voi imbraca cu o camasa alba, mai lunga, un pic mai sus de genunchi, o pereche de colanti si balerini in picioare.
P.s.2: Sunt inalta.
P.s.3: Help me, please!

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Salut si eu am parul brunet si drept si ma gandeam sa mi-l las pe umeri cu o carare mica intr-o parte si o parte din par prins cu un clestisor tu poti sa incerci sa-ti pui o bentita frumoasa sau sa ei 2 fire din ambele parti si sa le prinzi in spate succes!

5 răspunsuri:
| lolipopfree a răspuns:

Poti sa il prizi intr-o coada de cal si in fata sa il tapezi si sa il prizi ca aici http://www.google.ro/......tp?/imgres
daca nu poti poti sa iti faci doar o coada de cal;)
BAFTA!

| Rebe97 a răspuns:

Ondulat cu ondulatoru' ceva simplu ca doar nu mergi la nunta nu'?

| Аℓℓi a răspuns:

Buna! Pai daca nu vrei sa-l tunzi til poti increti sau ondula, dupa preferinte sau sa-l lasi drept.
Eu, mi l-am indreptat cu placa si din loc in loc am facut cate o suvita ondulata.
Sper ca te-am ajutat.
fundita:X?

| marionettetolife a răspuns:

Fal creponat cu placa

| Reny07 a răspuns:

Fal ondulat