| HarMonyy a întrebat:

Am parul cret, si foarte foarte bogat. Daca il filez o sa stea tot timpul drept? Sau cum as putea sa imi fie tot timpul intins, dar fara a-l intinde tot timpul cu placa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Singurul mod ar fi un transplant (implant) de par. Parul tau are o anumita structura, este programat de la natura sa sa aiba o forma spiralata. Fizic, poti actiona asupra lui cu astfel de instrumente vatamatoare (la 70 grade celsius, radacina se desprinde iar firul cade, asa ca stai departe de radacina), sau poti cauta cateva frizuri cu care sa iti stea bine. Fizionomia ta este in armonie cu parul, culoarea ochilor, a pielii, a buzelor. Profita de ele, accentueaza-le, si vei arata extraordinar.

| whattt a răspuns:

Nu neaparat va ramane drept

| Lucifer97 a răspuns:

Cu fierul de calcat big grin
Nu trebuie, stii cat de multe fete vor sa si-l faca cret?!
Mie cu mult mai mult imi place parul cret la domnisoare, succes!winking

| HarMonyy explică (pentru Lucifer97):

; o33 Asaa spune toata lumeaa; p

| Alexandra2200 a răspuns:

Heii.Uite un sfat...nu-l fila pentru ca o sa-ti creasca "aiurea rau "! Si daca il ai bogat nu ti-l tunde. Intinde-l cu placa. Pentru ca o sa regreti dupa., lasa-l sa fie cum il ai tu. Fat-l din cand in cand drept sau cret.:* Poate ti-am fost de folos.