| sergiutaker a întrebat:

Daca ma duc sa imi filez parul o sa imi stea drept?

Răspuns Câştigător
| CristinaCriss001 a răspuns:

Scuze atunci, nu am fost atenta la numele tau. Pai in cazul asta as putea sa zic ca da. Ii va lua din volum si nu va mai sta ridicat, ai putea sa intrebi atunci cand te vei duce sa te tunzi. Domnul/doamna de acolo vor stii cu siguranta.

3 răspunsuri:
| CristinaCriss001 a răspuns:

Daca iti filezi parul nu o sa iti stea drept, o sa ii ia doar din volum si o sa se aranjeze altfel, nu va mai sta umflat si fara forma.
Presupun ca ai parul ondulat si cu mult volum de vrei sa-l filezi, insa are atentia ca "filatul" nu inseamna ca ti-l indreapta.

| sergiutaker explică (pentru CristinaCriss001):

Sunt baiat.Si imi sta ridicat la spate.

| TreiSurori a răspuns (pentru sergiutaker):

Exista hairspray-uri= fixative
sau geluri sa il lipesti de cap happy