| Smile4free a întrebat:

..Am parul de culoare saten cam ca al vedetei Andra si maine imi voi face varfurile blonde.Am ochi caprui si tenul deschis dar nu albicios. Credeti ca imi va sta bine?

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Da iti va sta foarte bine dar varfurile nu trebuie sa fie blonde blonde.Ar trebui sa fie o amestecatura intre un blond de papusa si un saten(PAREREA MEA)

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Cu siguranta iti va sta foarte bine mai ales la ce mandra esti si bine te simti spunand asta nu exsta nici un dubiu vei fi cea mai frumoasa!winking
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de nuanta, mie imi place varianta asta http://www.youtube.com/watch?v=C60AQeBE6_w sau blond albicios ( glaciar ) dar aici depinde si de tine.

Nu am de unde sa stiu daca iti va sta bine pentru ca nu am cum sa vad, dar daca e doar varfuri si nu sunt in apropierea fetei nu prea are ce sa afecteze.

Cand te plictisesti poti folosii diverse vopsele colorate http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~VOPSELE-PAR/