| SVD a întrebat:

am parul des si pana putin mai jos de umeri.Este egal la lungime.Cum as putea sa ma tund?

4 răspunsuri:
| SVD explică:

Am fost tunsa bob, si nu vreau breton...ma gandeam la ceva in V sau in scari.voi care varianta credeti ca
este mai buna?

| Xtreeem a răspuns:

Asa il am si eu dar desi nu pare.bob asa vreau si eu sa ma tund sambata asta

| Basketball a răspuns:

Te poti tunde bob, in scari cu breton, depinde de forma fetei talehappy

| Adrienutza99 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci breton iar parul il poti tunde in scari...