| bfvhjcv a întrebat:

Cum as putea sa ma tund mai scurt daca ma parul pana la umeri(putin mai lung ), fata ovala, ochii caprui? daca puteti sa-mi dati si niste poze cu linkul? vreau sa ma tund pentru un majorat, si chiar vroiam o schimbare de look.va rog spuneti-mi cum as putea sa ma tund? multumesc

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Pai, depinde cum la fata.http://www.culinar.ro/......223930.jpg asa ar fi interesant. Totusi, iti poti face niste retusuri! Succes la majorat!

| bfvhjcv explică:

Donanonymius.sa sti ca sunt fata, nu baiat ca in poza laughing)