| dreaming a întrebat:

am parul f ondulat si sincera sa fiu m-am saturattttt de el, nu mai stiu cum sa il prind, sa il aranjez, am ramas fara idei.cu placa nu prea as vrea sa il indrept pentru ca mi-e frica sa nu il ard.helpppp!

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Esti o norocoasa ca ai parul ondulat. Ai deja volum, iti mai trebuie idei noi. Daca as fi avut parul ondulat si eu, ti-as fi impartasit din experienta mea. Eu insa am parul foarte drept si ma chinui sa il ondulez, dar degeaba. Iti recomand siteul urmator http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori, care sigur iti va oferi cele mai inspirate idei. Un gand bun, Elena.