| Aburycky a întrebat:

Hi! Eu am parul ondulat si a inceput sa ma enerveze ca nu mai sta in niciun fel, are momemte cand se aseaza frumos buclele dar in ultima vreme nu-mi mai place cum imi sta, poate imi dati si mie niste sfaturi cum sa-l aranjez ca desfacut il tin mai mereu, se alege si nu se mai vede frumos.Alteori dupa ce il spal(mereu ma usuc cu feonul) imi sta cam in genul asta http://www.avantaje.ro/......0_250_.jpg vreau sa-i fac ceva sa stea buclele mai frumos sa nu mai fie ca si cand mi-am bagat degetele in priza. Am incercat sa-l indrept cu placa dar nu prea stiu si se electrizeaza...(sincera sa fiu mi-e si frica sa nu-l ard;)) ).
Daca ati putea sa-mi spuneti cum pot face sa-mi stea asa http://www.stl.ro/wp-content/uploads/04-par-ondulat-phot obucket_1.jpg v-as fi recunoscatoare.

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Am avut si eu asa problema dar am incetat sa il usuc cu foenul si e perfect.

| Bubbles17 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar mi-l intind cu placa chiar daca il ard devil

| Dyva a răspuns:

Imi pare rau dar n-are cum sa iti stea ca aia ca fata aia e coafata la coafor cu orele nu stiu dar ar fi bine sa nu-l mai usuci cu feonul