| Livy123 a întrebat:

Buna!
Am parul foarte cret si des.Pot spune ca il urasc,as vrea sa ma tund de tot happy
Sunt singura de la scoala cu parul asa,ceea ce multor le place,insa mie nu prea :/
A vrea sa folosesc tratamentul cu keratina pentru indreptarea parului!
Voi ce ziceti? Merita? Sa-mi las parul asa cum e, sau sa folosesc acest tratament?

Voi cum preferati? Par drept sau cret?
Raspuns urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| ilinca1970 a răspuns:

Ce anume nu iti place la el? eu cunosc persoane cu parul ca al tau si mi se pare destul de frumos. Am auzit ca tratamentul nu merge la fel de bine la acest par, dar incerca sa il prinzi in diverse moduri, gen cozi impletite, cocuri, sau chiar sa il prinzi intr o coada simpla.
In final, zic ca ramai asa. este o parte din tine si este ceea ce te face diferita de restul oamenilor.

2 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Nu merita sa iti strici parul naturat cu astfel de tratament, sigur este frumos asa cum e.

| mirrumirunik a răspuns:

Eu am parul la fel ca tine.Nu merge tratamentul cu keratina, pentru ca l-am incercat si eu si vreo 2 sapatamani imi cadea parul foarte mult, dar dupa aceea mi-am revenit.