| anonim_4396 a întrebat:

am parul foarte des(are volum), si este cret, as vrea sa imi spuneti ce spuma pot folosi, balsam dar si fie pentru par cret si sa fie bun.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mmeee79 a răspuns:

Buna.

Si eu am parul cret si are volum si e minunat!
Eu folosesc spuma Intensa, e foarte buna si aranjeaza parul cum doresti tu, mie mi-l increteste mai tare(desi nu e spuma pentru par cret), apoi am mai folosit spume de par de la avon, care m-au ajutat si acelea.

Dar spuma Intensa o folosesc de ani buni, si ma ajuta foarte bine.
Mult succes si iti doresc un an nou superb in care sa ai toate implinirile!

2 răspunsuri:
| stefy_8347 a răspuns:

Acolo este sa fie*, ma scuzati.

| alexa_6875 a răspuns:

Spuma pentru par ondulat de la londa sau garnier si balsam ai putea incerca de la elseve... e f bun...si uleiul acela de masline de la avontonguesucces!