| Deeaa_8846 a întrebat:

Vreau niste produse pentru parul cret. Ma refer la un tip de balsam/sampon sau spuma. care sa fie eficiente. funda

1 răspuns:
| coxx a răspuns:

Si eu am par natural.folosesc spuma taft. sampon si balsam de la oriflame. pentru par cret. si tot felul de uleiurihee hee

ii ft norocos cine are parul cretwinking
si tr ingrijitwinking
pentru ca ai parul cret nu tr neaparat sa fie nu stiu cat de eficiente. pentru ca u deja il ai cret.ele tr doar sa il mentina asa

P.S : fa-ti multe msti naturale. cu ulei de maslinewinking va merge carantezwinking ( stiu cum e )

funda?:*