| VicuţaSanduţa a întrebat:

am parul foarte mare ))) si ma gindesc sa ma frezez scurt scurt... ar merita?

7 răspunsuri:
| yulyanayo a răspuns:

Eu aveam parul pana la fund pana acum 1 luna de zile. Si a inceput sa-mi ia din calciu sa-mi cada foarte mult. iar intro dimineata mi l-am taiat singurica cum am vrut. Numi pare rau absolut de loc, iar acum imi creste foarte repede si frumos. Eu zic ca merita. fudita big grin

| CryForYourLove a răspuns:

Frezez?!laughing
Nu,nu ar merita sa te tunzi, dupa o sa iti para rau si nu o sa il mai poti avea inapoi

| raducanumihaela a răspuns:

Nu ar merita dupa aia o sa-ti para rau

| ClaudiaAdelina a răspuns:

Daca acum il ai foarte lung, daca il vei tunde scurt iti va parea foarte rau. Daca vrei sa-l tunzi te-as sfatui sa-i tai numai varfurile si sa-i dai o forma.

| Lisa01 a răspuns:

O femeie e frumoasa cu parul lung. Exprima o feminitate aparte...parerea mea.Bafta

| mona a răspuns:

O schimbare e mereu bine venita si la un caz ca te tunzi si o sa-ti para rau nu trebuie sa disperi pentru ca parul creste din nou...

| Kate20 a răspuns:

M-am tuns acum un an. Aveam parul foarte lung. L-am tuns si acum imi pare atat de rau ca nu il am lung... Te sfatuiesc sa nu te tunzi! O sa-ti para foarte rau dupa aceea.