| unmembrunou a întrebat:

Va rog sa-mi sfatuiti ceva importiva caderii parului.am parul putin mai lung decit pina la umeri, e scarit.am facut masti cu uleiul de ricin o vreme.nu vad rezultatul.imi cade foarte tare parul si ma gindesc sa-l frezez mai scurt.as vrea sa-mi spuneti daca are rost.imi place mult parul lung, dar ma tem ca daca-l cresc in continuare o sa am trei fire de par in cap.este o varianta buna sa-mi frezez parul sau nu? am fata lunguiata? mersi anticipat pentru raspunsul dvs!

1 răspuns:
| mon@29 a răspuns:

Depinde cum ai folosit uleiul de ricin
eu am facut masca cam asa si mi-a mers
pui jumatate de sticlutza de ulei in ceva ca 3 oua(galbenus+albus)si 3 linguri de miere de albine naturala. o amesteci bine si o pui in par stay 30 min asa dupa care te speli ca sampon si balsam.continua sa faci din2 in 2 sapt.la mine merge. funda?happy