| ElenaGhilbert a întrebat:

Vreau o shimbare. M-am plictisit. Problema e ca am parul lung, si mereu MEREU il tin strins in cosita, nu am timp dimineata pentru a-mi face ceva coafuri. Sunt plictisita, si nu e genul meu, eu vreau mereu schimbari, iar daca incerc ceva nou cu parul, seara pling de durere cind il pieptan.
Merita sa il frezez putin mai scurt, sau sa il las asa?
Acum parul acopera fundul happy,

Răspuns Câştigător
| ivanhoe a răspuns:

Ce rost are sa ai un par atat de lung si sa-l porti prins? Stiu, ti-e greu sa te desparti de el, dar la ce bun? Daca tot n-ai timp de el, scurteaza-l. Un par pana la umeri te-ar avantaja. Vei putea sa-ti faci cate coafuri poftesti, fara sa mai plangi. E doar parerea mea.

2 răspunsuri:
| Ionutza2012 a răspuns:

De acord, tunde-te. Si eu ma plictisisem de el lung. Tot asa, il legam mereu in coada. Si mi l-am tuns pana la umeri si imi place mult mai mult asa decat atunci cand era lung.