| monica7666 a întrebat:

am parul lung dar mie imi sta mai bine cu el prins sau tuns scurt. nu stiu cum sa il aranjez far sa il prind pentru ami sta bine. cum sa ii dau volum si altele. vreau niste linkuri de pe youtube!

Răspuns Câştigător
| AllyCristiana a răspuns:

Și eu am aceeași problemã. E util sã.l speli la 2 zile și noaptea sã.l prinzi în coc. Dimineața este mai voluminos mai umflat si are o formã minunatã. Poți sã îți împletești pãrul și dimineața vei avea un rezultat minunat

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un link cu niste coafuri simple pentru parul mediu si lung...dar daca vrei sa dai volum parului il poti tapa :))https://www.youtube.com/watch?v=AreTeObGXRo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pitica tunda-te mai scurt. Daca esti inalta lasa-l lung. Fa-ti 2 codite mici si prinde-le in spate cu 1-2 clamute. Iti va sta bine. Bafta.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Incearca samponul schauma pentru volum, prinde-ti parul coc

| hamsterita29 a răspuns:

Nu prea stiu cum sa il aranjezi fara sa il prinzi. cel mai dragut e ondulat sau drept cu placa

| Xulescu006 a răspuns:

Pentru volum, ai putea opta pentru o tunsoare in scari, nu iti taie mult din el.Tin minte ca aveam o tunsoare in v, imi statea perfect cu el desprins, dar cand il prindeam ma simteam naspa rau.asa ca m am tuns in scari si mai ramasese si un v mic.la inceput, plangeam ca ma tunsesem, dar din ce in ce imi placea si mai mult, pana cand am vazut o vedete tunsa intr un alt mod.Am facut o si pe asta. Un bob long, la mine avea sa fie scurt din,, neindemanarea'' coafezei.Acum astept sa creasca si sa-l tund in scari.

| monica7666 explică:

Va multimesc pentru sfaturile pe care mi le-ati dat.