| n0bodycaresab0utme a întrebat:

Sal TPU
am nevoie de ajutor...pana acum am avut numai par lung dar m-am tuns scurt nu nu stiu cum sa-mi aranjez parul
alti baieti au ori creasta ori bretonul in dar in niciun caz lins sau intr-o parte (cum obisnuiam sa mi-l aranjez cand aveam parul lung)si nici nu am placa(nici mama mea nu are)nici gel si nici spuma cu care sa mi-l aranjez si vreau sa-mi stea ca am vazut ca la alti daca isi trec mana prin par parul le revine la loc dar mie nu.deci va rog spuneti-mi secretele voastre in arta parului scurt la baieti-ca semn de recunostinta cel mai bun raspuns primeste FUNDA!big grin

1 răspuns:
| nonbar a răspuns:

Fățil în țepi cu tot cu breton