| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung si des, nu stiu cum sa il prind la scoala, dati-mi va rog cateva idei! L-am avut prins doar coc!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa il prinzi si in coada de cal cum se zice

| Lory_1630 a răspuns:

In coada, spic, coada de peste

Răspuns utilizator avertizat
| Dennyszukka a răspuns:

Pai,ai putea vizualiza mai multe tutoriale pentru facut parul de pe youtube,dar iti pot spune si eu cateva moduri de ati face parul:ti-l poti face intro coada impletita intr-o parte cu un acesoriu cum ar fi un trandafir micut tip agrafa,o fontita sau ceva; ti-l poti face coada de peste,spic,sa ti-l ondulezi putin seara pe moate i-ar apoi sa gasesti un stil adecvat! Si eu am avut aceasta problema, il aveam foarte lung si foarte des insa, m-am tuns cum este Anca (din pariu cu viata) si mi s-a rarit, apoi m-am tuns bob dar nu mai avea acelasi volum si aceeasi grosime, acum este potrivit nu este nici des nici slab! Sper sa te ajute cu ceva:*

Funda?:X:X