| aalleexandra a întrebat:

As vrea sa imi dati niste idei cum sa-mi mai prind parul la scoala ( am parul lung fara breton ) filmulete. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| ixGlittery3Mag a răspuns:

Sau poate ai vrea sa incerci :http://www.youtube.com/watch?v=RaYk21NlIuU&feature=fvwrel este pentru schooool

3 răspunsuri:
| syel a răspuns:

Ai putea sa incerci sa vizionezi pe internet filmulete cum sa-ti prinzi parul, sau daca iti e lung, si daca ai placa de par sau ondulator, fa-ti-l cret sau drept, iti poti multa cararea altcumva, poti incerca ceva iesit din comun precum o frizura prinsa sus intr-o parte.