| Rainbow509 a întrebat:

Am parul ondulat putin peste umeri si cel mai mult imi place sa-l las desprins. Problema este ca parul meu arata frumos atunci cand e proaspat spalat ptc sa onduleaza, si nu stiu ce sa fac ptc stiu ca parul ondulat nu se piaptana, dar nu pot nici sa-l las sa stea ca o matura.
De fapt niciodata nu mi-a placut cum imi sta cu el prins, dar datorita caniculei de afara cateodata sunt nevoita sa il prind.
Stiti cumva niste coafuri rebele de toata ziua ptc scoala si ptc iesit in oras?

Cele mai frumoase coafuri FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Doua codite,prinse jos la baza capului,un coc, iti prinzi parul si iti lasi niste suvite afara.
Si eu il am la fel, dar mie cateodata imi place.

2 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Ai putea sa incerci sa iti impletesti o coada pe o parte, cam asa ceva http://www.google.ro/......tp?/imgres sau una dintre urmatoarele coafuri:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Iar ca sa iti fie mai frumoase buclele, ai putea incerca sa iti pui spuma dupa ce il speli.

| Rainbow509 explică:

Merci mult:*