| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum mi-as putea prinde parul ca sa imi stea bine pentru ca il am fff ondulat deci nu cret...e plin de volum crying( si pana la umeri de lung dar nu il pot lasa desprins deloc avand atata volum, asa ca trebuie sa il prind cumva.Am incercat tunsori dar degeaba nu scap de volumul asta insuportabil crying(.Imi puteti sugera ceva sau niste link-uri cu coafuri pentru acest gen de par..prins in codita dar sau asa ceva? Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Uite niste sfaturii : http://www.tpu.ro/......dau-funda/

6 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Intinde-l cu placa daca ai sau prindel in una sau doua codite depinde cum iti place sau poti sa iti faci multe codite in stil african

http://www.one.ro/......e-10353632

| MiculFaraon a răspuns:

Coc deoarece esti frumoasa si ti-ar sta foarte bine

| delia5609 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Nu sunt eu in poza...ca si majoritatea utilizatorilor ma gandesc, dar multumesc totusi de compliment!

| MonnicaM a răspuns:

Uite-te pe youtube la Sara Sabate, te va ajuta happy

| gabriela15 a răspuns:

Impletiturile sunt smechere, foarte confortabile, rezista toata ziua, cauta pe youtube sunt o gasca de tutoriale, unele foarte simplu de facut