| Maria1927 a întrebat:

Buna,am parul pufos-pufos si as vrea sa fie drept,dar nu sa-l intind cu placa, ceva uleiuri cunoasteti?

4 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Uleiuri? dar vrei ca parul tau sa aiba un aspect nespalat? incearca un sampon pentru indreptarea parului si cand te usuci cumpara-ti o perie pentru indreptat parul sunt la magazine o gramada si iti dai cu peria si in acelasi timp cu uscatorul

| LadyCrazy999 a răspuns:

Mm, uleiurile nu prea ajuta... ia mai bine niste sampon potrivit parului si pieaptanal cand e udhappyte pup si mai putin usucal cu feonul si atunci nu va fi asa pufoshappy te pup

| ilymtfk08 a răspuns:

Sunt uleiuri, dar te sfatuiesc sa nu le incerci. iti poti cumpara perie speciala, iar in timp ce te usuci la par, folosesti peria, sau rogi pe cineva sa te ajute! daca ti-e teama ca ti se arde parul cand te intinzi cu placa, poti folosii un fel de ulei special pentru intins parul, e de la Kallos, si este foarte bun. :* bafta :d

| Muntean_Anissia_1994 a răspuns:

Uleiurile nu te vor ajuta! Ii va da un aspect urat parului. Dar incearca asta:http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
Sper ca te-am ajutat.