| DeathTheKid a întrebat:

Cum sa imi fac parul sa fie mai drept? Parul meu nu este nici cret nici drept, insa este destul de ondulat cat sa ma enerveze.Nu as mai vrea sa-l intind cu placa pentru ca se arde. Vre-un tratament natural, ceva?

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Si eu il am exact la fel parul.Eu seara inainte de culcare il pieptan bine si imi fac o coada pe care pun foarte multe elastice de par, unul langa altul.:* sper sa te ajute la mine functioneaza 3-4 ore... apoi revine la forma initiala

| CrisutzuxD a răspuns:

Si eu vreau sa stiu...

| kkkmakafull a răspuns:

Simplu.dupa ce te sepli pe cap ia uscatorul si placa tine placa pe suvita de par ca si cum tiao intindeo si treci cu uscatorul peste suvita pana ti se usuca asa iti sta drept pana te speli pe cap data viitoare sper ca ti-am fost de folos take carehappy