| SuperGirl_4551 a întrebat:

Am parul putin ondulat si nu prea imi place si vreau sa mi-l indrept dar nu cu placa.Imi puteti spune alte metode de a indrepta parul?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eddieoffroad a răspuns:

Daca nu vrei cu placa incearca cu fierul de calca, este bunwinking

| Ioana_9532 a răspuns:

Exista niste sampoane care scrie pe ele " pentru par drept " dar nu intdreapta foarte bine parul decat putin big hug asa ca tot mai bine e cu placa big hug :* dar nu ft des! big hug eu fol placa 1 Data pe saptamana big grin si folosesc tratament care sa il protejeze. take care! big hug :*

| Raluuuu a răspuns:

Incearca sa folosesti mati de par pentru par drept, sau ai putea sa ti`l piepteni foarte des...si eu trec prin aceeasi situatiebig grin